Masaże | Kinesis Osielsko

centrum rehabilitacyjne kinesis osielsko (34)
centrum rehabilitacyjne kinesis osielsko (25)
centrum rehabilitacyjne kinesis osielsko (18)
centrum rehabilitacyjne kinesis osielsko (15)
centrum rehabilitacyjne kinesis osielsko (20)
centrum rehabilitacyjne kinesis osielsko (16)

Masaże Centrum Rehabilitacji Kinesis

MASAŻ (30 minut) – 60 zł

Masaż relaksacyjny

Subtelne, delikatne ruchy wpływają rozluźniająco na ciało. Wszystko to przenosi się na umysł wprowadzając relaks zarówno dla psychiki jak i dla tkanek organizmu. Ruchy masażysty są delikatne oraz bezbolesne. Masaż ten charakteryzuje się dominacją ruchów głaskania oraz subtelnego rozcierania.

Masaż klasyczny

Sekwencja ruchów takich jak: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, wstrząsanie oraz oklepywanie doskonale wpływa na rozluźnienie. Duże ciepło wydzielane podczas masażu wpływa na przekrwienie, a co za tym idzie lepsze odżywienie okolicznych tkanek poddających się masażowi. Ruchy masażysty oraz siła wykonywanego masażu jest dostosowana indywidualnie do klienta.

Masaż tkanek głębokich

Charakteryzuje się wykorzystaniem: miękkiej pięści, łokcia oraz palców masażysty. Podczas tego masażu skupiamy się na zniwelowaniu napięcia mięśniowego i przywrócenie balansu w ciele. Masażowi są poddawane tkanki, które potrzebują rozluźnienia.

Masaż bańkami chińskimi

Masaż bańką chińską opiera się na metodzie próżniowego zasysania skóry i tkanki podskórnej. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, powodując intensywne przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu skóry.

Masaż punktów spustowych

Głównym celem masażu jest eliminacja tzw. Punktów spustowych powstających w tkankach miękkich takich jak np. mięśnie. Objawy z punktów spustowych to między innymi ból oraz promieniowanie do okolicznych tkanek oraz dyskomfort objawiający się różnymi. Poprzez ucisk oraz ruchy w obrębie punktów spustowych możliwa jest eliminacja objawów, co wpłynie ukajająco na samopoczucie.

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

Polega na uwalnianiu zaburzeń przepływu płynu mózgowordzeniowego prowadzących m.in. do bólów głowy, problemów mięśniowych, czyteż trudności z koncentracją, lub równowagą. Wspomaga stymulację do procesów autoregulacji i samouzdrawiania.

Masaż Kobido - japoński lifting twarzy.

Ma na celu poprawę elastyczności skóry, redukcję oznak starzenia się oraz stymulację krążenia krwi. Przynosi efekt odświeżenia i napięcia skóry oraz poprawiajej wygląd. To nie tylko metoda kosmetyczna, ale także czas na Twój relaks i redukcjęstresu.

Zoga Face Integration

To manualne estetyczne modelowanie twarzyi ciała, które kształtuje i poprawia kondycję tkanek twarzy i jej okolic. Poprawia przepływ limfy i krążenia tkankowego, a finalnie odmładza i liftinguje twarz. Jest to nowość na polskim rynku gwarantująca skuteczność wizualnąi terapeutyczną.

Masaż gorącymi kamieniami

Ciepło wydzielane podczas masażu wpływa rozluźniająco na tkanki organizmu. Wpływa to również na lepsze odżywienie ciała. W masażu wykorzystywane s ą ruchy rozcieranie oraz głaskania.

Lokalizacja

Słoneczna 16, 86-031 Osielsko

Zarezerwuj termin masażu

    Wskazówki dojazdu: